banner

Як часто потрібно міняти масло в двигуні мотоцикла?

Ви вже провели весняну заміну масла?  Якщо ні, зробіть це якомога швидше для ефективної роботи та тривалого терміну експлуатації вашого мотоцикла. ️

Мотоцикли потребують заміни масла частіше, ніж автомобілі. Це пояснюється тим, що в них менше масла, а їхні двигуни під час роботи піддаються  більш високим температурам і більш високим обертам. ️ Рекомендації щодо заміни масла можуть відрізнятися залежно від типу двигуна. Хоча загальним правилом є проведення заміна масла кожні півроку, виробники також дають такі рекомендації щодо термінів заміни моторного масла:

На основі кілометражу – зазвичай через кожні 10 000 – 12 000 кілометрів потрібно замінити масло. Однак є деякі типи двигунів,  для яких рекомендовано проводити заміну на  7000-8000 кілометрів пробігу.

Залежно від тривалості використання – навіть якщо мотоцикл використовується нечасто, рекомендується замінити  масло  принайми один-два рази на рік.

Після зимового зберігання – якщо ми не користувалися нашим мотоциклом протягом зими, варто замінити масло, перш ніж  почати його використовувати знову.

Періодичність заміни масла також буде залежати від типу двигуна, умов експлуатації та якості масла. Завжди доцільно дотримуватися інструкції з експлуатації або звернутися за порадою до експерта, щоб переконатися, що ви замінили масло в найкращий час.