decor

Турбінні олії

 

До турбінних олій відносять мастильні матеріали, призначені для змащування та охолодження підшипників та інших механізмів парових та водяних турбін, турбокомпресорних машин, турбонасосів. Також вони знаходять своє застосування в промисловості як робоча рідина у гідравлічних та циркуляційних системах обладнання.

Для отримання турбінної олії нафтові олії високої якості піддаються глибокій очистці, після чого в них додається високоефективний набір присадок. Завдяки наявності останніх масла чудово запобігають появі корозії на поверхні деталей установки, не піняться і не окислюються в процесі роботи.

Турбінні олії: властивості

У більшості випадків вихід з ладу енергетичного обладнання пов’язаний з неправильним маслопостачанням або використанням неякісного турбінного масла. Для забезпечення коректної роботи машин та механізмів необхідно кваліфіковано підходити до питання підбору турбінної олії. А для цього важливо знати його основні властивості та основні завдання.

Як уже зазначалося раніше, головним завданням олії є змащування, охолодження та захист внутрішніх поверхонь турбін.

До турбінних масел, зважаючи на специфічні робочі умови даного продукту, пред’являються особливі вимоги:

  • не повинна утворюватися піна при циркулюванні олії у системі;
  • навіть при максимально високих температурах окиснення (більше 100°С) олія має протистояти окиснення;
  • у процесі всього терміну служби олії (а це близько 30 000 годин) вона повинна зберігати свої фізико-хімічні властивості (не виділяються опади, не утворюється стійка емульсія з водою та інше);
  • використання олії не повинно шкодити матеріалам турбосистем. Цим можна пояснити вимогу до мастила бути сумісною або нейтральною по відношенню до різних поверхонь установок.

Турбінні олії: асортиментний ряд

Олія ТП-22С. Вважається найпоширенішим варіантом олії даної категорії. Застосовується у високооборотних парових турбінах та турбокомпресорах, коли для робочої рідини дуже важливі високі зносостійкі характеристики. Найбільш ходовою позицією на сьогоднішній день вважається олія ТП-22С з марка 1 SUNOCO SUNVIS 932 /946 / 968 TURBINE OILS.

Олія ТП-22Б. У порівнянні з попереднім типом має більш покращені антиокислювальні характеристики, більший термін служби, меншу ймовірність осадоутворення у процесі роботи.

Олія ТП-30, ТП-46. Використовуються в суднових паросилових установках з важконавантаженими редукторами та допоміжними механізмами. Характеризуються відмінними антиокислювальними та антикорозійними властивостями.

Олія Т22, Т46, Т30, Т57. Турбінні олії високої якості без присадок. Відрізняються ступенем в’язкості та областю використання.

Купити якісне турбінне масло – це означає гарантувати довговічну, безперебійну роботу установок. У виборі відповідного варіанта вам завжди допоможуть кваліфіковані працівники нашої компанії.

decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.