decor

Технічні рідини

Технічні рідини є малов’язкими складами, призначені для забезпечення виконання машинами і механізмами призначених їм функцій. Необхідні властивості досягаються комбінацією різних синтетичних хімічних сполук. Класифікація провадиться залежно від призначення рідини.

Гальмівна рідина

Обов’язковим елементом кожної системи гальма є спеціальна рідина. Без неї механізм просто не зможе вчасно зупинитися, що може виникнути масою проблем. Зважаючи на важливість справного функціонування системи гальмування, використовуваний матеріал має бути чудової якості. Всі гальмівні рідини поділяються на групи в залежності від в’язкості та температури кипіння згідно з нормами DOT.

Наша компанія пропонує високоякісні гальмівні рідини стандартів DOT-3, DOT-4, DOT-5.1. До позицій, що найбільш часто запитуються, можна віднести Opet HBF DOT 4, але ми готові підібрати робочу рідину в залежності від конструкційних особливостей конкретного механізму.

Охолоджуюча рідина

Випускається у вигляді готових складів або концентратів. Призначена для відведення тепла у системах охолодження двигунів та інших механізмів. Крім цього охолодні рідини змащують елементи, що рухаються, і захищають їх від корозії, запобігають утворенню відкладень і т.д.

Найбільш затребуваними на нашому ринку вважаються такі позиції як: Opet ANTIFREEZE SPECIAL, Opet EXTENDED LIFE ANTIFREEZE; SUNOCO RADIATOR COOLANT 50% G12+, Тосол А-40М.

Рідини для АКПП

Використовуються в автоматичних коробках передач у легкових та вантажних автомобілях для забезпечення оптимальної роботи зубчастих передач, клапанів агрегату, гідротрансформатора. У ході роботи виконує низку важливих функцій. Насамперед, дана рідина відповідає за мастило. Вона також дозволяє відводити надлишкове тепло, а присадки, що входять до її складу, запобігають окисленню і спінювання рідини при нагріванні.

Характеризуються відмінними низькотемпературними показниками та високими протизносними властивостями.

До основних позицій можна віднести рідину Opet ATF DX III; SUNOCO MULTI-PURPOSE ATF.

Рідина для ГУР

Багатьом автомобілістам, машини яких обладнані системою ГУР, знайомий ще один вид робочої рідини, що призначається для мастила елементів гідропідсилювача керма. Іноді склад купують, орієнтуючись тільки на колір, хоча насправді відмінності криються набагато глибше. Рідини для ГУР відрізняються складом, типом бази, в’язкістю, кількістю та видом присадок. Виходить, що олії одного і того ж кольору можуть суттєво відрізнятися за характеристиками. Ось чому при скруті з вибором краще проконсультуватися у фахівців.

Рідина для омивача

Чистота лобового скла автомобіля впливає здатність водія коректно керувати транспортним засобом. Використання спеціальної рідини для чищення поверхні є найбільш дієвим способом своєчасно видаляти різноманітні забруднення.

Оскільки склад використовується цілий рік, важливо, щоб він не змінював своїх властивостей за різної температури. У зв’язку з цим розрізняють «зимовий» очищувач (як правило, синього кольору) і літній (можливо різного відтінку).

icon
decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.