banner

SUNOCO: твій трак має смак

Автомобільні вантажні перевезення в нашій країні можуть сміливо конкурувати із залізничними, якщо не за загальною вагою вантажу з пункту А в пункт Б, але точно за територіальним покриттям.
І для забезпечення такої важливої для країни логістики дорогами щоденно пересуваються сотні тисяч вантажівок – від міських малотоннажних фургонів до потужних великих фур, впевнено долаючи великі відстані.

Підтримання належного технічного стану такої техніки є одним з головних завдань чи то водія, якщо він є одноосібним власником та самостійно слідкує за своєю «ластівкою», чи то сервісної служби великого автотранспортного підприємства, яка має цілий штат механіків, сервісних інженерів тощо. І це не дивно, адже невихід вантажівки на маршрут одразу «руйнує» усі ланцюги постачання продукції від виробника до кінцевого споживача.

Саме тому при плановому і, відповідно, своєчасному технічному обслуговуванні приділяється багато уваги до якості запасних частин та мастильних матеріалів, що використовуються. Це, в свою чергу, дозволяє суттєво збільшити інтервал безперервної та безпроблемної експлуатації вантажівки, мінімізувати час її простою, а головне – заощадити кошти на непередбачуваних ремонтах, вартість яких, зазвичай, набагато більша, ніж економія при використанні дешевих мастильних матеріалів, якими часто приваблюють, м’яко кажучи, «сумнівні» постачальники маловідомих брендів.

Асортимент мастильних матеріалів всесвітньо відомого американського бренду SUNOCO з легкістю дозволяє задовольнити вимоги до олив майже всіх автовиробників вантажної комерційної техніки. Слід відзначити, що моторні оливи SUNOCO для вантажівок ліцензовані за останньою специфікацією API CK-4 (це характерно і для моторних олив для легкових авто, які ліцензовані за API SP). Тож і не дивно, що моторні оливи SUNOCO можуть впевнено використовуватись в комерційній техніці з двигунами Tier 4, а їх високий рівень експлуатаційних характеристик дає змогу застосовувати їх у дизельних двигунах, для яких рекомендована моторна олива будь-якої попередньої категорії API класу С.

Однією з найбільш затребуваних серед олив SUNOCO для комерційного транспорту є високоякісна моторна олива SUNOCO SUPER C SYNTHETIC BLEND 10W-40 CK-4. Вона рекомендується для широкого модельного ряду дизельних двигунів, оснащених системами обробки вихлопних газів, і сприяє суттєвому збільшенню ресурсу роботи EGR- та SCR-систем двигуна. Відмінні експлуатаційні характеристики даної оливи дозволяють використовувати її в дизельних двигунах вантажних автомобілів, генераторів, помп, аграрної та позашляхової техніки.

За умови, якщо парк автотранспортного підприємства містить багато різноманітної техніки, яка на додачу ще й потребує різних типів пального – дизель, бензин чи газ, в такому випадку ризик застосування невідповідного типу оливи значно зростає. Звичайно, техніка не вийде з ладу миттєво, як це може статися, коли в бак заправлений дизель замість бензину, або навпаки. Проте тривале використання некоректно підібраної моторної оливи може призвести до вкрай небажаних наслідків. Тому у таких випадках на допомогу механікам пропонується серія універсальних олив SUNOCO SUPER C-3 GOLD (10W-30, 15W-40), рецептура яких розроблена з урахуванням можливості використання їх в двигунах автобусів, вантажівок, важкої сервісної техніки, малотоннажних автомобілів або стаціонарного обладнання, які «споживають» в якості пального природний газ, дизель або бензин.

Крім того, широкий спектр високоякісних мінеральних та синтетичних трансмісійних олив SUNOCO задовільнить найвибагливішу потребу в мастильних матеріалах для цього застосування.

Якщо ви застосовуєте мастильні матеріали SUNOCO, ми вас запевняємо в тому, що «ваш трак має смак». І цей смак – це SUNOCO.