banner

Сучасні моторні оливи для нової сільськогосподарської техніки

Виробники сільськогосподарської техніки комплектують свої нові машини системами доочистки вихлопних газів, і таким чином роблять свій суттєвий внесок у збереження довкілля. Такі системи, як SCR (Selective Catalytic Reduction) – селективне каталітичне відновлення, DPF (Diesel Particulate Filter) – дизельний сажовий фільтр, EGR (Exhaust Gas Recirculation) – рециркуляція відпрацьованих газів, дозволяють суттєво знизити рівень шкідливих викидів потужних двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) сучасних сільськогосподарських машин та досягти відповідності високим екологічним стандартам Euro по викидам відпрацьованих газів у навколишнє середовище.

Широкий асортимент високоякісної продукції торговельної марки Opet дає можливість підібрати моторні оливи на всі типи ДВЗ сільськогосподарських машин з різними системами доочистки вихлопних газів, або без них.

Моторні оливи Opet серії Fullpro НТ MSPS, які належать до категорії Mid SAPS («оливи середньої зольності»), мають дуже високий рівень експлуатаційних властивостей для захисту потужних дизельних двигунів протягом всього інтервалу заміни та необхідний хімічний склад, що не шкодить системам доочистки вихлопних газів двигуна.

А головне – дають можливість у деяких випадках, звичайно в залежності від ступеню зносу самої техніки та якості палива, що використовується, майже вдвічі збільшити міжсервісний інтервал оливи без втрати рівня захисту двигуна оливою (у порівнянні з класичними оливами API CI-4).

Це, в свою чергу, приводить до зменшення об’єму моторної оливи, що використовується для замін у двигуні протягом 1 року, і забезпечує економічну вигоду завдяки придбанню меншої кількості оливи, але вищої якості. Окрім цього, мінімізується час простою техніки та кількість відпрацьованої моторної оливи, що підлягає утилізації.