decor

Якісні Нафтові розчинники

 

Нафтові розчинники є окремим класом розчинників, основу яких становлять продукти перегонки нафти. Такі склади широко поширені в лісохімічній та лакофарбовій галузях, маслоекстракційній, легкій, гумовій промисловості, у машинобудуванні та багато іншого. Їх використовують для виробництва друкарських фарб та мастик, гумових виробів та сумішей. Розчинники очищають поверхні металів від органічного забруднення, залишків моторної олії та продуктів переробки нафти. Промивання таким засобом без проблем видаляє засохлі плями, наліт тощо.

Характеристики розчинників

Якісні розчинники повинні мати такі важливі експлуатаційні характеристики:

  • швидко випаровуються;
  • розчиняють органічні сполуки;
  • мінімальна поява відкладень компонентів нафтового розчинника;
  • усунення із металевих покриттів забруднень органічного характеру;
  • наявність у складі сірчистих сполук, що забезпечує корозійну агресивність;
  • гарантійний термін зберігання.

Популярними розчинниками на основі нафти є: гас, нефрас бензин-калоша, толуол, ортоксилол, етилбензол, уайт-спірит та нафтовий сольвент.

Керосин ( Гас )

Отримують шляхом прямої перегонки або ректифікації нафти з можливим подальшим гідроочищенням. Являє собою безбарвну (іноді злегка жовту), прозору рідину трохи маслянисту на дотик. Часто використовуваними різновидами гасу вважається технічний, авіаційний, освітлювальний.

Токсичний розчинник толуол

Вирізняється дуже різким, характерним запахом. Є безбарвною летючою рідиною, але, незважаючи на свій нешкідливий вигляд, зустріти толуол на прилавках в магазинах не вийде, адже склад дуже токсичний, а дія парів прирівнюється до наркотичного сп’яніння. Разом з тим толуол використовується для розчинення окремих видів смол та алкідів.

Етилбензол

Прозора рідина, запахом схожа з бензином. Практично не розчиняється у воді, чого не скажеш про спирт, бензин, чотирихлористий вуглець, ефір. Більшість об’єму етилбензолу дегідрується для подальшого виготовлення стиролу, але може використовуватися і як неполярний розчинник (для фарб, наприклад).

Ортоксилол

Як розчинник ортоксилол використовується при роботі з нітроцелюлозою, хлоркаучуком, а також з вініловими, акриловими, епоксидними та кремнійорганічними полімерами.

Нафтовий сольвент

Рідка прозора субстанція з характерним запахом має дуже широкий спектр застосування:

  • розчинник, який використовується для надання фарб потрібної консистенції;
  • для розведення олійних сполук – бітум, мастика, каучук;
  • очищення та промивання деталей у машинобудуванні;
  • знежирення та підготовка до роботи металевих інструментів.

Уайт-спірит

Це побутовий розчинник, із яким стикався, мабуть, кожен господар. Уайт-спірит, а якщо бути точніше, то нефрас-С4-155/200, це по суті легкий сорт гасу. Склад допомагає знежирити поверхню перед фарбуванням, усунути забруднення різного характеру.

До розчинників побутового використання також можна віднести розчинник 647 та розчинник 646.

Нефрас бензин-калоша

Така цікава назва, звичайно ж, не є офіційною. Те, що в розмовній мові називається «калоша» правильно називати нефрас С2-80/120. Склад став широко популярний, насамперед, завдяки своїм відмінним розчиняючим здібностям та практично повній відсутності негативного впливу на організм людини. При настільки ж високих експлуатаційних показниках даного розчинника працювати з ним набагато безпечніше, ніж з іншими нефрасами.

 

Наша компанія пропонує широкий вибір розчинників.

decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.