decor

Промислова група

Промислові олії є результатом нафтової переробки. Це мастильні матеріали малого та середнього ступеня в’язкості, що видобуваються шляхом дистиляції з нафтопродуктів.

Де використовують промислові олії

Мастила промислової групи купують для змащування різних елементів систем, можуть також використовуватися і як рідина для гідравліки.

У чому особливість промислових олив?

Промислові олії виділені в окрему групу від інших мастил. Зумовлено це тим, що стаціонарне обладнання, а також верстати, на відміну від технічних засобів та автомобілів, нагріваються меншою мірою, але при цьому використовувати їх необхідно у значно більших об’ємах. Оскільки механізми у своїй більшості експлуатуються у закритих приміщеннях, то відпадає також і фактор «всесезонності», характерний для транспорту. Це означає, що коли необхідно знайти якісну промислову олію за доступною ціною, варто віддавати перевагу більш простим у виготовленні мінеральним варіантам, у складі яких відсутні синтетичні компоненти та велика кількість присадок. Завдяки такій структурі забезпечується висока стійкість до окислення, а також захист від піноутворення та виникнення корозійних процесів.

Зазначимо також, що використання промислових олій в стаціонарних установках відрізняється помірним тепловим режимом і тиском в парах, що труться.

Промислові олії: сфера застосування

Сфера використання олій цієї групи напряму залежить від безпосереднього складу та ступеня в’язкості. Так, наприклад, для обробки текстильного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів та інших установок, у яких деталі не піддаються корозії або окислам вибирають масла з малим ступенем в’язкості та мінімальним набором присадок або повною їх відсутністю. Коли ж мова йде про густі, високоадгезивні масла, то їх купують для змащування частин відкритих вузлів, що рухаються. Це можуть бути затискні механізми, ланцюгові приводи тощо.

Ті склади, де є присадки, що виключають виникнення ривків при страгуванні пари, використовують у тихохідних механізмах для підвищення точності роботи та запобігання коливанням. Найдешевші промислові олії знайшли своє застосування у металургійній галузі: застосовуються у процесі загартування виробів із чорного металу.

Де купити оригінальні промислові олії?

Купити якісну промислову олію – це означає вберегти техніку від поломок, а бізнес від простоїв та збоїв у роботі.

Наша компанія є постачальником оригінальних мастильних матеріалів та різних технічних рідин. Ми здатні задовольнити запити як роздрібних покупців, так і оптових замовників, оскільки оперуємо не тільки фасованою продукцією, а й наливними нормами аж до вагонних обсягів.

Весь товар сертифікований, необхідні документи надаються на вимогу. У нас ви отримаєте необхідну допомогу та належну підтримку. Досвідчені фахівці завжди раді допомогти з вибором мастильного матеріалу саме для ваших цілей!

 

icon
decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.