Наша місія
Створення комфортних умов для споживачів мастильних матеріалів.
Наше бачення
Бути сучасною, мобільною компанією, яка швидко реагує на зміни. Бути помічником і кваліфікованим технічним консультантом для наших клієнтів і партнерів.
Наші цінності
Чути клієнта, бути відкритим і чесним партнером.
Наша мета
Бути лідером на ринку дистрибуції мастильних матеріалів в Україні.

Про нас

Компанія «Екотехніка» з 2008 року є постачальником мастильних матеріалів і різних технічних рідин: ЗОРи, антифризи, розчинники, трансмісійні та гальмівні рідини. Ми є національним оператором із головним офісом і складськими площами в м.Дніпро. Надаємо споживачам широкий асортимент продуктів виготовлених за ДСТУ та мастильні матеріали світових виробників: Motul, Mobil, Wolver, Orlen, Total.

Компанія Екотехніка

Ми є офіційним представником торгових марок «Баркор», «Bechem», «Wolver», «Opet», «MOL», «Sunoco» та індустріальної групи «Motul» в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Оперуємо наливними нормами від 200л до вагонних норм, а також фасованою продукцією різних тарних ємностей.

Цільові споживачі компанії – це індустріальний сектор, транспорт, харчова промисловість, агросектор.

Ми пишаємося тим, що нам довіряють лідери різних галузей країни: Вільногірський ГМК, ВАТ КЗРК, ПРАТ «Суха Балка», Метінвест, Дніпроспецсталь, ДТЕК, Дніпроважмаш, Інтерпайп, Сентравіс Продакшн Юкрейн, Трубосталь, ПО Оскар, КБ Південне, Агро-Овен, Агро-Еліта, КСГ Агро, Черкаський, Рівненський і Сєвєродонецький “Азот” та інші.