decor

Оливи для прокатних станів

 

Олії для прокатного стану використовуються для змащування підшипників рідинного тертя (ПЖТ) в обладнанні, яке застосовується на металургійних комбінатах, в т.ч. виробництва Danieli та Morgoil. Основними позиціями даної категорії є олії ПС-28, І320ПВ, І460ПВ, П-40. Спеціалісти нашої компанії зможуть порекомендувати необхідні робочі рідини, виходячи з виду обладнання, умов експлуатації та з урахуванням безлічі інших тонкощів та нюансів.

Властивості олії для прокатних станів

Прокатні стани необхідні обробки різних металів у вигляді тиску. У процесі роботи таке обладнання використовує технологію валків, що обертаються. Метал може оброблятися шляхом поздовжньої, поперечної або гвинтової прокатки. Кожен з методів потребує використання СОЖ (мастило-охолоджуючої рідини) або масла для прокатного стану.

У сучасному прокаті металів відстежується тенденція постійного підвищення швидкостей та збільшення навантажень на деталі обладнання. У зв’язку з цим у технологічному процесі виробництва необхідно використовувати тільки якісну олію для прокатного стану, яка зможе забезпечити оптимальну в’язкість мастила. При підвищених навантаженнях на робочих поверхнях утворюється плівка, яка в жодному разі не повинна розриватися. Тільки так можна захистити деталі обладнання від передчасного зносу та покращити якість виробленої продукції.

У прокатний стан для обробки потрапляють різні метали, тому ще одним важливим питанням, яке вирішує використання якісного масла для прокатного стану, є захист від окислення використовуваних матеріалів.

Варто відзначити також і важливість таких характеристик, як здатність витримувати високі температури та достатньо циркуляційних циклів. З останнім пов’язані і високі вимоги до можливості зливу олії та її очищення. У виробничому процесі олія згодом забруднюється окалиною та водою. Якісне мастило має мати відмінні деемульгуючі властивості.

Висококласне мастило для прокатних станів завжди має високі антикорозійні властивості. Це значно підвищує термін служби готової продукції, і навіть захищає елементи самого стану.

У чому переваги покупки якісної олії для прокатного табору?

Використання мастила, що має вищезгадані властивості, дозволяє компанії в рази оптимізувати виробничі процеси, адже частота заміни масла знизиться, а необхідність капітального ремонту обладнання буде набагато рідше. У зв’язку з цим скоротяться до мінімуму простої техніки та робочої сили. Сукупність цих чинників тягне у себе зниження витрат за виробництво, зменшується собівартість готової продукції. Як результат, підвищується конкурентоспроможність заготовок, що виготовляються, і деталей, що веде до зростання прибутку компанії.

Спеціалісти нашої компанії нададуть грамотну консультацію щодо мастильних матеріалів для кожного з видів обладнання. В асортименті представлені як найбільш ходові позиції (ПС-28, І320ПВ, І460ПВ, П-40), так і більш специфічні рідини.

decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.