decor

Рідина охолоджуюча – антифриз

 

У сучасному автомобілебудуванні, здавалося б, питання охолодження двигуна внутрішнього згоряння мало давно вирішитися виробниками. Проте, практично він стає більш актуальним з кожним роком. Справа в тому, що в гонитві за більшою ефективністю, відповідності екологічним стандартам, економією та прагненням збільшити межу робочої температури двигуни стають більш тендітні, порівняно, наприклад, з більш старими чавунними аналогами. Перегрівається такий агрегат у рази швидше, а наслідки, як правило, набагато суттєвіші.

Для підтримки своєї продуктивності автомобіль потребує використання спеціальних робочих рідин, серед яких рідина, що охолоджує (антифриз), грає одну з головних ролей. Її наявність у двигуні автомобіля гарантує довгу та надійну роботу багатьох вузлів та механізмів.

Є категорія автовласників, які недооцінюють важливість використання рідини, що охолоджує, припускаючи, що єдиним критерієм вибору складу є його здатність не застигати при негативних температурах. Насправді, це помилка, яка може обернутися для вас тривалими очікуваннями в автосервісі, дорогим ремонтом радіатора, що потекло, або заміною помпи. Щоб уникнути подібних наслідків до вибору антифризу, варто ставитися вкрай уважно. Якщо все ж таки важко з рішенням, вам завжди допоможуть фахівці нашої компанії. Ми маємо широкий асортимент робочих рідин для охолодження двигунів, серед яких такі відомі позиції, як Opet ANTIFREEZE SPECIAL, Opet EXTENDED LIFE ANTIFREEZE; SUNOCO RADIATOR COOLANT 50% G12+, Тосол А-40М та багато іншого.

Охолоджуюча рідина: для чого потрібна?

Головним завданням будь-якого антифризу є відведення чи передача тепла від одних елементів системи до інших. Ця робоча рідина дозволяє здійснити контроль за робочою температурою окремих елементів машини.

При згорянні температура палива перевищує 1500°С. Якщо в цей момент не використовувати систему охолодження, починає перегріватися двигун, катастрофічно зношуються вузли, що може призвести до виходу з ладу ДВЗ. Антифриз дає змогу вивести надмірне тепло в атмосферу.

Охолоджувальна рідина має ще одну важливу функцію, про яку варто згадати. У холодну пору року вона допомагає здійснити обігрів салону.

Антифриз: як вибрати?

Єдиної класифікації охолоджуючих рідин на сьогоднішній день не існує. Єдиним критерієм, яким можна розділити всі склади цієї групи – це форма випуску: частина їх пропонується вже готовими до споживання, а частина представлена ​​концентратами, які потрібно розвести водою відповідно до інструкцією.

Розробка та виробництво охолоджуючих рідин здійснюється відповідно до стандартів, прийнятих на локальному рівні. При цьому локалізація стандартів може стосуватися як окремого виробника, так і країни або цілого географічного регіону.

Наприклад, в Америці найбільш поширеними вважаються охолоджуючі рідини з фосфатними присадками, що взагалі не застосовується для Європи. На Японії колір антифризу підкаже покупцю температуру замерзання складу.

Виходить, що досить велика пропозиція варіантів на ринку часом може викликати у автовласників певну плутанину. Одні помилково орієнтуються лише за кольором, інші віддають перевагу конкретному виробнику. У будь-якому випадку завжди необхідно уважно вивчати склад антифризу і при необхідності консультуватися з фахівцями.

 

Якщо все ще важко з вибором, звертайтеся за допомогою до фахівців нашої компанії

Купити антифриз

decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.