banner

Моторні оливи категорії Mid SAPS

Моторні оливи Opet серії Fullpro НТ MSPS, які належать до категорії Mid SAPS («оливи середньої зольності»), мають дуже високий рівень експлуатаційних властивостей для захисту потужних дизельних двигунів протягом всього інтервалу заміни та необхідний хімічний склад, що не шкодить системам доочистки вихлопних газів двигуна. Крім того, ці оливи можуть застосовуватись в бензинових та дизельних двигунах без систем доочистки вихлопних газів і бути однією оливою для всього змішаного парку техніки, звісно, з урахуванням необхідної в’язкості оливи. А головне – дають можливість у деяких випадках, звичайно в залежності від ступеню зносу самої техніки та якості палива, що використовується, майже вдвічі збільшити міжсервісний інтервал оливи без втрати рівня захисту двигуна оливою (у порівнянні з класичними оливами API CI-4). А це в свою чергу призведе до зменшення об’єму моторної оливи, що використовується для замін у двигуні протягом 1 року, і забезпечує економічну вигоду завдяки придбанню меншої кількості оливи, але вищої якості. Окрім цього, мінімізується час простою техніки та кількість відпрацьованої моторної оливи, що підлягає утилізації. А це наш внесок у збереження довкілля.

 

Fullpro HT MSPS 15W-40 – моторна олива для дизельних двигунів, яка забезпечує дуже високий рівень експлуатаційних показників двигунів з низькими рівнями вихлопів важкої комерційної техніки. Допомагає подовжити строк служби двигуна. Поєднання надсучасної технології присадок та спеціальних базових олив забезпечує довгі міжсервісні інтервали. Олива покращує ефективність роботи систем обробки відпрацьованих газів, таких як Дизельний сажовий фільтр (DPF), Дизельний Каталізатор Окислення (DOC) та Рециркуляція вихлопних газів (EGR).

 

FULLPRO HT MSPS 15W-40
FULLPRO HT MSPS 15W-40ACEA E9
API CK-4
CAT ECF-3
CUMMINS CES 20086
DETROIT DIESEL DFS 93K222
DEUTZ DQC III-10 LA
MACK EO.S 4.5
MB-APPROVAL 228.31
MTU TYPE 2.1
RENAULT RLD 3
VOLVO VDS 4.5

 

Fullpro HT MSPS 10W-40 – моторна олива для дизельних двигунів, яка забезпечує дуже високий рівень експлуатаційних показників двигунів з низькими рівнями вихлопів важкої комерційної техніки. Допомагає подовжити строк служби двигуна. Поєднання надсучасної технології присадок та спеціальних базових олив забезпечує довгі міжсервісні інтервали. Олива покращує ефективність роботи систем обробки відпрацьованих газів, таких як Дизельний сажовий фільтр (DPF), Дизельний Каталізатор Окислення (DOC) та Рециркуляція вихлопних газів (EGR).

 

FULLPRO HT MSPS 10W-40
FULLPRO HT MSPS 10W-40API CJ-4
CNH MAT 3521
CUMMINS CES 20081/20076
MACK EO-O PREMIUM PLUS
MAN M 3575
RENAULT RLD-3
VOLVO VDS-4

 

Fullpro HT MSPS 10W-30 – моторна олива розроблена для дизельних двигунів важкої комерційної техніки. Забезпечує неперевершений рівень експлуатаційних показників у дизельних двигунах важкої комерційної техніки. Сприяє подовженню строку служби двигуна. Поєднання надсучасної технології присадок та спеціальних базових олив забезпечує довгі інтервали заміни. Покращує ефективність роботи систем обробки відпрацьованих газів, таких як Дизельний сажовий фільтр (DPF), Дизельний каталізатор окислення (DOC) і Рециркуляція вихлопних газів (EGR).

 

FULLPRO HT MSPS 10W-30
FULLPRO HT MSPS 10W-30ACEA E9
API CK-4
CAT ECF-3
CUMMINS CES 20086
DETROIT DIESEL DFS 93K222
DEUTZ DQC III-18 LA
FORD WSS-M2C171-F1
JASO DH-2
MACK EO.S-4.5
MAN 3775
MB-APPROVAL 228.31
MTU TYPE 2.1
RENAULT RLD-3
VOLVO VDS-4.5