decor

Моторна олива для комерційного транспорту і спецтехніки

 

Моторні масла для комерційного транспорту та спецтехніки застосовується у високонавантажених двигунах шосейної та позашляхової техніки екологічних норм ЄВРО 1 – ЄВРО 6, а також у техніці, де рекомендуються подовжені інтервали заміни.

Особливості моторних олив

Можна почути думку, що моторне масло для спецтехніки та комерційного транспорту не дуже відрізняється від рекомендованого для вантажівок. Разом з тим, коли транспорт експлуатується в специфічних умовах (наприклад, у шахтах або коли машини мають контакт з морською водою) іноді мастилу висуваються особливі вимоги. Такі нюанси завжди варто враховувати під час підбору робочих рідин.

Варто також згадати, що двигун спецтехніки піддається більш істотним навантаженням в порівнянні з вантажівками. Як правило, двигуни таких машин працюють у дуже складних умовах: критично високі або низькі температури, висока вологість, значна «запиленість», робота у віддаленості від постачальників мастильних матеріалів та інше. Також у моторів спецтехніки можуть бути в конструкції специфічні вузли (наприклад, наявність фрикційних механізмів: система EGR – рециркуляція відпрацьованих газів, система прямого упорскування палива «common-rail» тощо)

Враховуючи особливості роботи спецтехніки та комерційного транспорту, можна виділити такі вимоги до мастильних матеріалів, що використовуються в їх двигунах:

  • Моторні масла повинні мати високу стабільність в’язкості в умовах зміни температур.
  • Змащення повинні захищатися від зношування в процесі роботи з високими навантаженнями.
  • Інтервали необхідності зміни олії повинні визначатися не за пробігом, а залежно від пропрацьованого часу – за мотогодинами.
  • В окремих видах спецтехніки допустиме використання універсальних масел (UTTO, STOU, TOU). З фрикційними механізмами мастило має працювати з мінімальним зношуванням і без прослизання.

Таким чином видно, що мотори комерційних автомобілів та спецтехніки потребують професійного грамотного підбору мастильних матеріалів. Думка, що для такого транспорту можна використовувати простіші олії – глибоко помилкова. Враховуючи досить високу вартість транспорту, а також враховуючи специфіку його роботи, стає зрозумілим, що до вибору олії необхідно ставитись відповідально та дуже уважно.

Спеціалісти нашої компанії готові надати грамотну консультацію щодо підбору необхідних робочих рідин. Серед ходових позицій моторних масел для комерційного транспорту та спецтехніки можна виділити такі як Opet FULLMASTER 10W-40, Opet FULLPRO HT CI-4 15W-40; SUNOCO HEAVY DUTY EXTRA HPD 10W40, SUNOCO HEAVY DUTY SUPER HPD 15W-40; М10Г2к; М10ДМ; М14В2. Крім цього, ми завжди готові підібрати варіант з урахуванням конструктивних особливостей, а також умов експлуатації вашого транспорту.

decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.