banner

Моторна олива для сучасної аграрної техніки

З посиленням екологічних норм та появою нових моделей аграрної техніки вимоги до моторної оливи стали ще суворішими. Якими характеристиками повинна володіти олива для двигунів нових моделей агротехніки та які особливості моторної оливи першої заливки?

На двигуни усіх транспортних засобів у США поширюється дія екологічних стандартів Tier. На відміну від європейських екологічних стандартів Euro, на позашляхову техніку відповідного регіону поширюється дія нормативів Stage. Об’єднує Tier та Stage прив’язка до потужності дизельних двигунів, а за останніми редакціями Tier 4 Final и Stage IV граничні показники обох стандартів є практично рівними. Вперше чіткі ліміти якості палива (вмісту сірки у ДП) обох континентів почали фігурувати у Stage (Euro) III/Tier III, що пов’язано з впровадженням систем EGR та подальшими оснащеннями дизельними фільтрами твердих часток DPF (Diesel Particulate Filter), які поставили нові посилені вимоги до моторної оливи.

Підтвердженою ефективністю з технологією зниженої зольності для агротехніки останніх поколінь володіє популярна моторна олива Opet Fullpro HT MSPS 15W-40, що виступає у ролі продукту першого заповнення на конвеєрах OEM. Є спільною розробкою компанії Opet Fuchs та використовується для заливки у двигуни техніки Case, New Holland, оснащеної DPF, на виробництві Turk Traktor. Олива Fullpro HT MSPS 15W-40 особливо рекомендована для тракторів, комбайнів та інших самохідних сільськогосподарських машин, що відповідають нормам викидів Stage IIIB та/чи Tier 4 Interim і наступним. Представлена в дистриб’юторській мережі Opet та ексклюзивним імпортером в Україні ТОВ «Фукс Мастила Україна».

Оптимізованим значенням у цьому флагманському мастильному матеріалі є не лише показник сульфатної золи (Sulphated Ash), а й кількісний вміст фосфору та сірки. Частина легувальних додатків на основі цинк-фосфатних з’єднань Fullpro HT MSPS 15W-40 замінена на сучасні технологічні рішення у вигляді органічних сполук і полімерів, що забезпечують неперевершений рівень захисту сучасних високофорсованих двигунів одночасно з виконанням хімічних вимог щодо залишків складових у системах доочищення відпрацьованих газів. Окрім того, передова технологія високотехнологічного пакету присадок Fullpro HT MSPS 15W-40 у поєднанні з високоякісними базовими оливами забезпечує сумісність та стабільність оливи при роботі двигуна на біодизельному паливі. Підходить для використання у високошвидкісних 4-тактних дизельних двигунах, що працюють на паливах з вмістом сірки до 500 ppm та оснащені системами рециркуляції відпрацьованих газів (EGR). Також сумісна з новітніми системами очищення викидних газів, такими як DPF, DOC та/і SCR.

Передова моторна олива Opet Fullpro HT MSPS 15W-40 є повністю сумісною з двигунами аграрної техніки попередніх поколінь та може виступати у якості уніфікованого мастильного матеріалу в аграрних підприємствах різних масштабів. Будучи ліцензованою Американським інститутом нафти за сервісною категорією API CK-4, ця олива відноситься до останнього класу мастильних матеріалів та перевершує вимоги попередніх класів групи API C…. Забезпечує подовжений строк служби дизельних фільтрів твердих часток DPF (Diesel Particulate Filter), навіть у порівнянні з оливою API CJ-4.

Відмінні антипінні характеристики та висока ступінь деаерації Fullpro HT MSPS 15W-40 сприяють надійному мащенню за найінтенсивнішої експлуатації та високих обертів і максимальних температур. Володіє посиленими антикорозійними та протизношувальними властивостями, подовжує строк служби навіть новітніх надпотужних двигунів, що працюють також за екстремальних умов. Надзвичайна стійкість до зношування, викликаного сажоутворенням, у поєднанні з покращеними мийно-диспергувальними властивостями підтримують деталі двигуна у чистоті та забезпечують високі робочі показники дизельних двигунів аграрної техніки і скорочують експлуатаційні витрати.

Fullpro HT MSPS 15W-40 може застосовуватися за подовжених міжзмінних інтервалів з мінімізацією сервісного обслуговування та простою агротехніки у сезон робіт. Визначити оптимальні інтервали заміни дозволяє програма аналізу зразків оливи Fullcheck LAB.

 

Fullpro HT MSPS 15W-40 – моторна олива для дизельних двигунів, яка забезпечує дуже високий рівень експлуатаційних показників двигунів з низькими рівнями вихлопів важкої комерційної техніки. Допомагає подовжити строк служби двигуна. Поєднання надсучасної технології присадок та спеціальних базових олив забезпечує довгі міжсервісні інтервали. Олива покращує ефективність роботи систем обробки відпрацьованих газів, таких як Дизельний сажовий фільтр (DPF), Дизельний Каталізатор Окислення (DOC) та Рециркуляція вихлопних газів (EGR).

FULLPRO HT MSPS 15W-40ACEA E9
FULLPRO HT MSPS 15W-40ACEA E9
API CK-4
CAT ECF-3
CUMMINS CES 20086
DETROIT DIESEL DFS 93K222
DEUTZ DQC III-10 LA
MACK EO.S 4.5
MB-APPROVAL 228.31
MTU TYPE 2.1
RENAULT RLD 3
VOLVO VDS 4.5