Мастила для спецтехніки
Мастило для спецтехніки зменшує силу тертя в передачах механізмів і знижує знос деталей, що стикаються під час роботи. Застосовується в підшипниках ковзання та кочення, централізованих системах мастила. Використання такого складу дає можливість знизити витрати енергії, а значить, і підвищити коефіцієнт корисної дії механізму.
Мастильний матеріал грає величезну роль у терморегуляції механізму, оскільки крім того, що зменшує тертя між деталями, ще й виконує функцію «другої» рідини, що охолоджує. Якісне мастило має відповідати таким вимогам:
- мати відмінну змащувальну здатність;
- у процесі роботи агрегату склад не повинен змінювати своїх фізико-хімічних характеристик;
- навіть в умовах тривалого простою механізму мастило має надійно захищати металеві деталі від корозії;
- зберігає свої властивості при тривалому зберіганні;
- склад не повинен містити механічних домішок та води.
Мастила для централізованих систем змащування спецтехніки
Дослідження показали, що неправильне мастило є причиною виходу з ладу обладнання більше ніж у половині випадків. Поломки можуть виникати через неграмотного вибору складу або його використання в недостатній або надмірній кількості. Останнє відноситься до людського фактора, якого можна уникнути завдяки використанню централізованої системи мастила. ЦСС подає мастильний матеріал у необхідній кількості у всі вузли тертя. При цьому варто відзначити, що процес виконується автоматично в ході роботи, тому зупиняти техніку для мастила не потрібно.
Робота ЦСС буде коректною та тривалою лише у разі грамотного вибору мастила. При покупці, перш за все, особливу увагу варто приділити консистенції складу: мастило не повинно бути надмірно густим або занадто рідким. Також важливо підібрати склад відповідно до класу якості та допусками виробника.
Мастила для підшипників кочення та ковзання спецтехніки
У підшипниках мастило виконує такі функції:
- знижує ковзання між поверхнями кочення;
- дозволяє досягти максимального ущільнення корпусу, щоб запобігти попаданню в нього будь-яких абразивних частинок;
- захищає підшипник від перегріву, рівномірно розподіляючи тепло між усіма елементами;
- захищає робочі поверхні кілець та тіл кочення від руйнівної дії корозії.
Найважливішим фактором, який безпосередньо впливає на працездатність підшипників, вважається правильний вибір мастильного матеріалу. Мастило підбирається з урахуванням конструктивних особливостей підшипника, а також умов його експлуатації. Також варто враховувати швидкість, робочу температуру та передбачуване навантаження на виріб. При збільшенні зазначених параметрів слід використовувати високотемпературні мастила, які характеризуються високим ступенем в’язкості. При зниженні температури, швидкості та навантаження може застосовуватися мастило нижчої в’язкості.
Унікальні продукти дозволяють суттєво заощаджувати на технічному обслуговуванні механізмів та просту техніку внаслідок виходу з ладу.
Наша компанія пропонує широкий асортимент мастильних матеріалів, завдяки чому фахівці завжди підберуть правильне рішення для Вашої техніки.
Використання якісних, грамотно підібраних матеріалів забезпечує тривалу та продуктивну роботу агрегатів та механізмів.