decor

Інші олії та мастила для промислової техніки

 

Світ мастил та олій сьогодні неймовірно різноманітний. Існує величезна кількість робочих рідин для різних пристроїв і механізмів, що працюють за різних умов. Іноді розібратися який саме матеріал необхідно використовувати дуже важко. Адже від правильного вибору мастила залежить довговічність і правильність функціонування машин. Ось чому при найменшій скруті з вибором необхідно звертатися до фахівців. У нашій компанії працюють професіонали своєї справи, які завжди підкажуть та дадуть грамотну рекомендацію.

Навіщо потрібні мастила та олії

Просто промислової техніки обходяться її власнику досить дорого. Виключити можливість поломки та виходу з ладу обладнання допомагає використання якісних мастильних матеріалів. Завдяки даним складам:

  • зменшується зношування деталей;
  • захищаються дотичні поверхні елементів конструкції;
  • покращується робота ходових частин, що у свою чергу збільшує продуктивність;
  • суттєво уповільнюється процес корозійної руйнації;
  • знижується втрата енергії на тертя;
  • виконується низка специфічних функцій.

Олія вибирається в кожному випадку індивідуально. До уваги береться безліч факторів, включаючи рекомендації заводу-виробника, конструктивні особливості агрегату, умови його експлуатації та інше.

Широкий асортимент мастильних матеріалів

Крім основних, найбільш часто запитуваних позицій, представлених в окремих розділах нашого сайту, ми також пропонуємо і більш вузькоспеціалізовані мастила. Якщо будь-який необхідний матеріал ви не змогли знайти в списку запропонованої продукції, завжди можна зателефонувати за вказаними номерами та проконсультуватися з менеджером.

Наші співробітники завжди налаштовані на те, щоб отримати позитивний результат у роботі з кожним клієнтом. Завдяки безпосередній співпраці з виробниками ми маємо можливість безпосередньо замовляти не надто поширені позиції, як то олії приладові та годинні, циліндрові, нафтові консерваційні олії та розконсерваційні рідини, негорючі робочі рідини та багато іншого.

Чому варто купувати у нас?

Наша компанія є офіційним постачальником мастильних матеріалів, тому:

  • у нас представлений великий вибір найбільш ходових позицій, а менш потрібні мастила завжди можна доставити на замовлення;
  • ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, враховуємо всі вимоги замовника та особливості техніки;
  • вся наша продукція високої якості, що дозволяє нам сміливо рекомендувати її використовувати;
  • ми встановили для себе високі стандарти роботи та завжди їх дотримуємось при спілкуванні з клієнтами;

• наша діяльність грунтується на чесності та високому професіоналізмі.

decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.