Індустріальні оливи для промислового обладнання
В основному, індустріальні оливи – це дешеві мінеральні олії без присадок, а також леговані (з присадками) олії. Використовуються для зниження тертя та зношування верстатів, пресів, прокатних станів, різного промислового обладнання.
Індустріальні олії розділені на класи в’язкості, вони можуть бути як малої в’язкості (рідкими), середньої та високої в’язкості (густими). Існує кілька груп застосування – легконавантажені вузли (шпинделі, підшипники), гідравлічні системи, напрямні ковзання, важконавантажені вузли (зубчасті передачі)
Варто зазначити, що до індустріальних мастил пред’являють перелік високих вимог, як і до інших видів мастильних матеріалів. Вся справа в тому, що верстати та інше стаціонарне обладнання, на відміну від транспорту, працює позмінно, в деяких випадках цілодобово, і при цьому потребують великих заправних обсягів. Завдяки використанню промислових установок у закритих приміщеннях, де температурні умови дуже щадні, суттєво знижуються температурні вимоги до показників масел даної категорії, а також знімається проблема «всесезонності», така характерна для транспорту. Ось чому часто для застарілого, надійного промислового обладнання доцільніше купувати простіші (у плані виготовлення) дешеві мінеральні олії, у складі яких немає синтетичних компонентів і великої кількості присадок.
Властивості якісної індустріальної оливи
Якісна індустріальна олія має такі властивості:
- стабільна в’язкість
- стійко до підвищених температур;
- антиокислювальна стабільність
- змащувальні властивості
- антипінні та деемульгуючі властивості
Класифікація та сфера застосування Індустріальних олив
- Гідравлічні олії. Застосовуються як робоча рідина в гідравлічних системах пресів, кранів, навантажувачів, підйомників та інше.
- Редукторні олії. Створені для використання у закритих та відкритих редукторах. До основних характеристик можна віднести стійкість до окислення, деемульгуючі та антипінні якості, що дозволяє значно зменшити тертя і істотно знизити небезпеку виникнення задирів на робочих елементах редукторів.
- Циркуляційні олії. Призначені для використання в агрегатах із замкнутою системою примусового мастила.
- Масла для ланцюгів. Дуже густі склади, що сприяють зниженню зношування не лише самого ланцюга, але також і провідних натяжних зірочок.
- Масла для напрямних ковзання. З їх допомогою змащують деталі та механізми промислових верстатів, завдяки чому забезпечується спрямований рух. Формуючи на поверхні стійку маслянисту плівку, масла даної групи дозволяють механізмам вільно переміщатися по вказаних траєкторіях завдяки протискачковій присадці.
- Турбінні олії. Використовуються в відцентрових турбінах з метою знизити знос, тертя та забезпечити тепловідведення. Особливі вимоги пред’являються до якості деемульсації.
Купити якісну індустріальну олію – це означає забезпечити безперебійну роботу установок та механічних вузлів. Співпрацюючи з нами, ви завжди можете розраховувати на грамотну консультацію досвідчених експертів, а також можливість здійснення замовлення в тарі потрібного обсягу з доставкою в найкоротші терміни.