decor

Олія Гідротрансмісійна

 

Сільськогосподарська та позашляхова спецтехніка, в т.ч. виробництва Caterpillar та Komatsu, експлуатується у досить складних умовах і при високих навантаженнях. Для підтримки таких потужних машин у справному стані важливо коректно підібрати мастильні матеріали, а також дотримуватися регламенту їх заміни. Оскільки в машинах такого типу конструкція передбачає загальний масляний контур для заднього моста, коробки передач і гідравліки, необхідно використовувати універсальне масло STOU або UTTO, яке задовольняє запити, що пред’являються до моторних, гідравлічних та трансмісійних мастил. Який тип підійде саме для вашої техніки, про це далі.

Універсальна олія STOU для екстремально складних умов експлуатації

Олії STOU (Super Tractor Oil Universal) це дійсно універсальний варіант, використовувати який можна в різних вузлах і системах важкої техніки. Дане моторне масло застосовується в трансмісіях, гідравліці та гальмівних системах «мокрого» типу. Характеризується цілою низкою специфічних характеристик, серед яких слід зазначити:

  • здатність знижувати тертя та знос;
  • гарантію стабільності складу протягом усього терміну експлуатації у різних умовах;
  • зменшення окислення та зниження ризику виникнення корозійного руйнування металевих елементів пристрою;
  • підтримка ефективності всіх систем.

Вибираючи масла STOU для своєї техніки, важливо знати, яких видів воно може бути:

1) Мінеральне. Слабостійкий і не дуже добре переносить перепади температури.

2) Синтетичне. На відміну від мінерального коштує трохи дорожче, але при цьому така олія має набагато кращі характеристики.

UTTO (Universal Tractor Transmission Oil)

Виробники сучасної техніки постійно пред’являють до робочих рідин все нові та нові вимоги щодо якості. І тут на допомогу приходять олії UTTO. Це універсальні гідротрансмісійні олії, які також виконують одночасно кілька функцій, але, на жаль, не призначені для мастила безпосередньо двигуна. До області застосування цих масел входять гідравлічні системи, трансмісії, муфти зчеплення позашляхових машин та гальмівні системи «мокрого» типу. Олії UTTO здатні підтримати обладнання в ідеальному стані та забезпечити його довгострокову безперебійну роботу.

Особливості Гідротрансмісійних масел UTTO та STOU

  • Масла UTTO та STOU застосовуються в різних системах, але тільки останнє можна використовувати у двигунах.
  • STOU значно спрощує заміну робочих рідин.
  • Окремі системи висувають особливо високі вимоги до використовуваних мастил, і тоді STOU буде недостатньо – буде потрібно масло UTTO.
  • Олія UTTO більш спеціалізована, використовується у більш вимогливих системах.
  • Мастила UTTO не застосовуються для мастила двигунів.

Якщо все ще важко з вибором, звертайтеся за допомогою до фахівців нашої компанії. Від грамотного вибору якісної олії безпосередньо залежить ефективність та працездатність техніки. Економити на робочих рідинах точно не варто.

Ми зможемо підібрати необхідні робочі рідини з урахуванням особливостей експлуатації вашої техніки та зважаючи на безліч інших нюансів, адже асортимент наших масел дійсно великий (наприклад, Motul TRH 97, Opet FULLMONO XH 10W, Opet FULLTRAC FLUID X 10W-30, Opet FULLTRAC FLUID Y 10W-30; SUNOCO TO-4 TRANSFLUID 10W, SUNOCO TH-LT FLUID, SUNOCO TH 102 FLUID VB 102).

 

Купити Гідротрансмісійні олії

decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.