banner

Гідравлічні рідини для рухомої техніки

Як подовжити термін експлуатації гідравлічних систем

Компактність та універсальність гідравлічних систем дозволяють застосовувати їх у різноманітній сільськогосподарській та позашляховій техніці, легкових і комерційних автомобілях, заводському обладнанні, а великий асортимент гідравлічних рідин дозволяє експлуатувати ці системи за різних умов.

Надважливо використовувати якісні гідравлічні рідини, тому що від них безпосередньо залежить надійність і продуктивність гідравлічної системи. При виборі гідравлічної рідини необхідно враховувати умови експлуатації техніки, тому що вони впливають на в’язкість рідини. Для полегшення вибору гідравлічних рідин їх класифікують за DIN (Deutsches Institut für Normung) і ISO (International Organization for Standardization), які описують рівень експлуатаційних властивостей гідравлічної рідини.

Функціональне призначення гідравлічних рідин:
1. захист від окислення, зносу, ржавіння та спінювання;
2. забезпечення безпроблемної роботи гідравлічних систем завдяки фільтраційним властивостям;
3. подовження терміну експлуатації гідравлічної системи.

В асортименті Opet є 2 серії спеціалізованих гідравлічних рідин Opet Dura T і Opet Dura. Це високоякісні гідравлічні рідини різної в’язкості, які відповідають вимогам провідних виробників обладнання та можуть застосовуватись у гідравлічних системах комерційного транспорту, сільськогосподарської та будівельної техніки, що експлуатується в широкому діапазоні температур навколишнього середовища.