decor

Промислова гідравлічна олива

 

Важко знайти у сучасній промисловості якусь сферу, де не застосовувалися гідравлічні системи. Це металургія та гірнича техніка, сільськогосподарське та навісне обладнання, космічні апарати, будівництво та багато іншого. Гідравлічні системи дозволяють самостійно потужних важелів у рази збільшувати крутний момент і лінійні зусилля. Вони дуже прості в обслуговуванні та експлуатації, але при цьому характеризуються високою надійністю та здатністю передавати великі потужності.

Важливим елементом кожної гідравлічної системи є робоча рідина, як застосовується масло. Грамотний підбір складу здатний забезпечити надійну роботу системи, захистить її від механічних та гідравлічних втрат, а також зношування деталей.

Класифікація гідравлічних масел в залежності від сфери застосування

Негорюче. Використовується в механізмах, робота яких здійснюється за дуже високих температур (наприклад, металургія). Тут дуже важливо, щоб масло протягом усього терміну експлуатації зберігало свої характеристики, не провокувало появу корозії на металевих елементах і не розкладалося з появою відкладень. Щоб надати робочій рідині потрібні характеристики, використовуються спеціальні присадки.

Промислове. Це базова олія з мінімальною кількістю добавок. Призначено для промислового обладнання, автоматичних ліній, будівельно-дорожньої техніки тощо.

Арктичний. Як випливає з назви, масло використовують у машинах, що експлуатуються в умовах Крайньої Півночі. Такі рідини повинні забезпечити холодний пуск пристроїв без попереднього прогріву. Гідравлічне масло цієї групи має зберігати свої характеристики при критично низьких температурах (аж до -60°С), але при цьому воно також вважається всесезонним і цілком може застосовуватися в регіонах з помірним кліматом без необхідності сезонної заміни.

Властивості гідравлічних олив

Для гідравлічних олив незалежно від сфери застосування найважливішими властивостями вважаються:

  • В’язкісно-температурні показники. Впливають на товщину масляної плівки, що утворюється на поверхні деталей за різних температур. Високий показник в’язкості провокує більш інтенсивну втрату потужності, низький – веде до швидкого зношування, тому для повноцінного функціонування всієї системи дуже важливо коректно підібрати масло за рівнем в’язкості.
  • Протизносні характеристики. Безпосередньо впливають на термін служби обладнання. Для досягнення необхідного ефекту олії наповнюються відповідними присадками (наприклад, амінні солі, діалкілдітіофосфати металів та інше).
  • Антиокислювальні властивості. Всі гідравлічні системи мають металеві елементи, які в процесі роботи можуть окислюватися, погіршуючи в’язкість робочої рідини та викликаючи утворення відкладень. Усе це негативно позначається нормальному функціонуванні механізмів. Для запобігання окисленню в гідравлічні олії додають присадки амінного та фенольного типів.
  • Протипінні параметри. Утворення піни перешкоджає нормальному надходженню олії до вузлів тертя, а також стає причиною посиленого окиснення. Покращує характеристику більш ретельне очищення та наявність спеціальних присадок.
  • Гідролітична стабільність. Попадання води в систему прискорює процес окиснення олії, призводить до утворення шламу, що забиває фільтри та зазори між елементами пристрою. Завдяки гідролітичній стабільності олії метали захищені навіть при незначному контакті з водою, що суттєво збільшує термін експлуатації обладнання.

Наша компанія пропонує широкий асортимент гідравлічних олив, серед якого є також і найбільш ходові позиції: МГЕ-46В, ВМГЗ, Opet DURA 46, Opet DURA T 46, SUNOCO SUNLUBE AW-46, SUNOCO SUNVIS 846, SUNOCO SUNVIS 1046 HVI, Motul Rubric HV 32, Motul Rubric HM 46. відповідної рідини, врахують усі конструктивні особливості механізмів, а також умови експлуатації.

decor

Залишилися питання чи є пропозиції?

Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
Залиште свій номер телефону і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом 30 хв.